Sözcü Plus Giriş

Cuma mesajları 7 Ekim 2016: En güzel 10 Cuma mesajı

6 Ekim 2016 Cuma günü için sizlere en güzel cuma mesajları içinden 10 tane seçtik. Ayrıca haberimizde Resimli Cuma mesajları paylaşmak isteyenler için de içerik yer almaktadır. İşte Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz güzel Cuma mesajları...

Güncellenme: 14:38, 20/10/2016
Cuma mesajları 7 Ekim 2016: En güzel 10 Cuma mesajı

Ekim 2016’nın ilk Cuma namazı 7 Ekim’de kılınacak. Her Cuma Türkiye’de pek çok kişi birbirlerine Cuma mesajları yolluyor. Biz de pek çok cuma mesajı arasından sizler için 10 tane güzel cuma mesajı seçtik. Bu Cuma mesajlarını ister WhatsApp’dan yollayabilirsiniz, isterseniz de sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz. Bu hayırlı günde sevdiklerinize, akrabalarınıza, eş ve dostlarınıza gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajlarını bir araya getirdik. İşte en güzel kısa Cuma mesajları ile resimli Cuma mesajları…

İLGİLİ HABEREn güzel resimli Cuma mesajlarıEn güzel resimli Cuma mesajları

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI 2016

  1. Allah’ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
  2. Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.
  3. Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.
  4. Uzaklardan bir yele ser süslü bir sonbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsada. Hayırlı cumalar dilerim.
  5. Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
  6. Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.
  7. Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.
  8. Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.
  9. Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.
  10. Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.
Yayınlanma Tarihi:21:45,