Daireden gelen kötü kokular ortaya çıkardı!

Marmaris'te akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen 51 yaşındaki O. G., ölen annesinin cesediyle evde yaklaşık bir hafta yaşadı.

Daireden gelen kötü kokular ortaya çıkardı!

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, alkol bağımlısı ve akli dengesi bozuk olduğu iddia edilen O.G., ölen annesi 84 yaşındaki Leman Karayel’in cesediyle yaklaşık bir hafta yaşadığı ortaya çıktı.

FOTO: DHA

 

Olay, anne- oğulun oturduğu Çıldır Mahallesi 105 sokak 46 numaradaki evde meydana geldi. Yaklaşık bir hafta önce ölen Leman Karayel’in çürüyen cesetten çevreye yayılan kokudan rahatsız olan komşuların şikayeti üzerine polis, bugün saat 16.00’da eve geldi. Apartmana gelen polis, girişte karşılaştığı O.G.’ye kapıyı açtırınca yatakta yaşlı kadının çürümüş cesediyle karşılaştı.

FOTO: DHA

Leman Karayel’in cesedinde yapılan ilk incelemede, silah ya da darba bağlı herhangi bir ize rastlanmadı. Polis ve savcının yaptığı inceleme sonrası Leman Karayel’in cesedi Muğla Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Emniyete götürülen O.G.’nin Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne gönderileceği belirtilirken, polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor. DHA

FOTO: DHA

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...