Sözcü Plus Giriş

Damat dehşet saçtı! 4 ölü

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde 1 kişi; boşanma davası açan karısı ile kayınvalidesi ve kayınpederini silahla öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

18:17 -
Damat dehşet saçtı! 4 ölüGölcük Hasaneyn Mesire Alanında meydana gelen olayda ortalık kan gölüne döndü. Öfkeli damat kaynanasını, kayın biraderin ve eşini öldürdükten sonra kafasına sıkarak intihar etti.

Foto: Sözcü

SAVAŞ MEYDANI GİBİ

İddialara göre, Hasaneyn Mesire Alanı top sahası mevkiine eşi Fatma Karakoyun, kayınvalidesi Emine Başdan ve kayınbiraderi Soner Başdan ile birlikte gelen Ziya Karakoyun burada aile bireyleriyle kavga etti.

Foto: DHA

Tartışma büyüdü. Bu esnada damat Ziya Karakoyun bir anda cinnet getirdi ve silahını çekerek ailesinin üzerine mermi yağdırdı. Ziya Karakoyun'un silahından çıkan mermilerle eşi Fatma Karakoyun'u, kayınvalidesi Emine Başdan'ı ve kayınbiraderi Soner Baştan olay yerinde yaşamını yitirdi. Eşi, kayın validesi ve kayınbiraderini öldüren Ziya Karakoyun daha sonra silahı kafasına dayadı ve intihar etti. Olay yerine gelen 112 ekibi yaralı olan katil zanlısını yaşama döndürmek için uzun uğraşlar verdi. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan katil zanlısı da yaşamını yitirdi.

 

Son güncelleme: 21:24 01.03.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more