Sözcü Plus Giriş

Düğün hazırlığı yapan nişanlı çifti kaza ayırdı (2)

Düğün hazırlığı yapan nişanlı çifti kaza ayırdı (2)

Güncellenme: 17:46, 22/02/2016
Düğün hazırlığı yapan nişanlı çifti kaza ayırdı (2)

ÜÇÜ DE YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ
Tekirdağ’ın Ergene İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden otomobil sürücüsü Şerif Karaca, eşi Fatma ve özel bir okulda öğretmen olan oğlu Hüseyin Karaca gözyaşlarıyla toprağa verildi.
TÜM AİLESİNİ KAYBETTİ
Saray İlçesi Ayaspaşa Camii’nde getirilen Şerif ve Fatma çiftiyle oğullarının cenazesine Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Saray Kaymakamı Alp Arslan ile ailenin yakınları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından anne, baba ve oğul yan yana toprağa verildi. Şerif ve Fatma çiftinin 25 yaşındaki kızı Yasemin Karaca ise tüm ailesini kazada kaybetmenin büyük acısını yaşadı. Kaza haberinin ardından rahatsızlanan ve camideki törene katılamayan Yasemin Karaca evinde sağlık ekiplerinin kontrolünde tutuldu.
HALASIYLA KALINCA KAZADAN KURTULDU
Kazaya ilişkin ayrıntılar da ortaya çıktı. Tekirdağ’ın Saray İlçesi’nde kahvehane işleten Şerif Karaca kullandığı 59 RA 056 plakalı otomobilline dün, eşi Fatma, kızları Yasemin, oğlu Hüseyin Karaca ve oğlunun nişanlısı Duygu Özcan’ı alıp Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’ne bağlı Büyükkarıştıran Beldesinde oturan kız kardeşinin yanına gitti. Ziyaretin ardından gece yola çıkan Karaca ailesinden Yasemin Karaca, ‘Ben bu gece halamla kalmak istiyorum, sizinle gelmeyeyim’ diyerek otomobile binmedi. Yola çıkan Karaca ailesi Ergene İlçesi Ahimehmet Mahallesinde geldiğinde 34 ZAF 29 plakalı otomobilin sürüsü Ahmet Sezer, virajı alamayıp Şerif Karaca ve ailesinin bulunduğu otomobile çarptı. Kazada iki araçta da kurtulan olmadı ve 5 kişi de hayatını kaybetti. Nişanlısı Duygu Özcan ile Temmuz ayında evlilik planları kuran Hüseyin Karaca’nın da 15 gün önce askerden geldiği ve özel bir okulda öğretmenlik yaptığı belirtildi.
DİĞER OTOMOBİL SÜRÜCÜDE TOPRAĞA VERİLDİ
DHA