Sözcü Plus Giriş

En güzel cuma mesajları – 23 Eylül Cuma tebrik mesajları

İslam'da haftanın en mübarek kabul edilen günü olan cuma günü geldi. Bu cuma sevdiklerinize, sosyal medya üzerinden, Whatsapp, Twitter, Facebook üzerinden gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajlarını haberimizde derledik. İşte 23 Eylül tarihli en güzel cuma mesajları...

Güncellenme: 08:43, 23/09/2016
En güzel cuma mesajları – 23 Eylül Cuma tebrik mesajları

Müslüman aleminde en önemli günlerden olan cumaya bu hafta da ulaştık. Cuma günü sevdiklerinizi telefonla arayarak cumasını tebrik ederek kutlayabileceğiniz gibi, çeşitli sosyal medya ortamlarından da mesajla cumalarını tebrik edebilirsiniz. Bu hafta, tanıdıklarınızın, akrabalarınızın, arkadaşlarınızın cumasını tebrik edebileceğiniz en özel cuma mesajlarını düzenleyerek haberimizde topladık. İşte en güzel cuma mesajları…

HAFTANIN EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çoksa Salavat u Selam getiriniz. Zira sizisin Salat u Selamlarınız bana sunulur. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumlar!

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.

Ey Rabbim! GözIerimden sevgiyIe bakan ışıkIarı eksik etme, hayırIarı görmeyi ve her yaratıIanı senden doIayı sevmeyi nasip et! Amin. HayırIı CumaIar.

Önce yoIIar uzanır hakka yürümek için, tomurcukIar güIIer açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et Allah için. cumanız mübarek oIsun.

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağIık, mutIuIuk, huzur oIsun, sevdikIeriniz yanınızda, dünyanız barış doIsun, AIIah'ın seIamı üzerinize oIsun hayırIı cumaIar diIerim.

ÖyIe bir dua et ki; günahın tövbenin büyükIüğünden ağIasın…Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değiI; sen nefsini yakasın. HayırIıCumaIar.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

İnsan; Geçmişin hasretçisi, Geleceğin özlemcisi, Yaşadığı anın şikâyetçisidir! Allah bizi şikâyet değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar…

Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.