Sözcü Plus Giriş
GALERİ En güzel resimli Cuma mesajları 20 Ekim 2016 08:27
1 İşte mübarek Cuma gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz, WhatsApp gruplarınıza yollayabileceğiniz en yeni resimli Cuma mesajları...
2 Cuma mesajları... Ey Rabbim... Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran "Rabbim" Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Hayırlı cumalar dilerim.
3 Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.
4 Cuma mesajları... Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
5 Cuma mesajları... Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Hayırlı Cumalar!
6 Cuma mesajları... Ey Rabbim... Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
7 Cuma mesajları... Ey Rabbim... Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
8 Cuma mesajları... Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.
9 Cuma mesajları... Allah'ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
10 Cuma mesajları... Ey Rabbim! GözIerimden sevgiyIe bakan ışıkIarı eksik etme, hayırIarı görmeyi ve her yaratıIanı senden doIayı sevmeyi nasip et! Amin. HayırIı cumaIar.
11 Cuma mesajları... Allah'ım! Ruhumu daraItma, kaIbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoIundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. HayırIı cumaIar..
12 Cuma mesajları... Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.
13 Cuma mesajları... Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.
14 Cuma mesajları... Yüce Rabbim! Omuzumuzda onca günah yüküyIe, sana açtık ellerimizi. Derinden bir of değiI, yürekten bir af diIiyoruz. HayırIı cumaIar.
15 Cuma mesajları... DuaIarın geri çevriImeyeceği bu mübarek günde Rabbim duaIarımızı kabuI etsin. BizIeri rahmetinden mahrum bırakmasın inşaIIah... HayırIı cumaIar.
16
17 Cuma mesajları... Allahım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı na.sip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.
18 Cuma mesajları... Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.
19 İşte en güzel Cuma mesajları...
20 İşte en güzel Cuma mesajları...
21 İşte en güzel Cuma mesajları...
22 İşte en güzel Cuma mesajları...
23 İşte en güzel Cuma mesajları...
24 İşte en güzel Cuma mesajları...
25 İşte en güzel Cuma mesajları...
26 İşte en güzel Cuma mesajları...
27 İşte en güzel Cuma mesajları...
28 İşte en güzel Cuma mesajları...
29 İşte en güzel Cuma mesajları...
30 İşte en güzel Cuma mesajları...
31 İşte en güzel Cuma mesajları...
32 İşte en güzel Cuma mesajları...
33 İşte en güzel Cuma mesajları...
34 İşte en güzel Cuma mesajları...
35 İşte en güzel Cuma mesajları...
36
37