Sözcü Plus Giriş

Erdoğan’ın doğum günü kutlaması için 2023 öğrenci Saray’a yürütülecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 26 Şubat'taki doğum günü için, 2023 öğrenci Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na yürütülecek.

Güncellenme: 07:38, 19/02/2016
Erdoğan’ın doğum günü kutlaması için 2023 öğrenci Saray’a yürütülecek

Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullara ve ‘ilgili' kurumlara gönderdiği yazıda Tayyip Erdoğan'ın doğum günü kutlaması için Saray'a yürüyüş düzenleneceğini belirtti, öğrencilerin ve öğretmenlerin yürüyüşe katılmalarını istedi.

Oda TV’de yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü kutlaması için okullara gönderilen İlçe Milli Eğitim Müdürü Tugay Gözüm imzalı yazıda şu ifadeler yer aldı:

“2023 Türkiye Vizyonu oluşumu kapsamında 26 Şubat 2016 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü kutlaması için Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Aşmak İçin Hareket Kampanyası Ankara İl Koordinatörlüğü ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliğinde 2023 Engelli-Engelsiz öğrencilerimizle beraber Beştepe Jandarma Komutanlığı önünden Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne kadar kortej yürüyüşü düzenlenecektir. Konu ile ilgili olarak 15.02.2016 tarihinde okul müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Tugay Gözüm başkanlığında yapılan toplantıda bilgi verilmiştir.

Katılacak idareci, öğretmen ve öğrencilerin izinli sayılabilmesi için yazımız ekinde gönderilen formların doldurularak 23 Şubat 2016 Salı günü mesai bitimine kadar müdürlüğümüze gönderilmesini önemle rica ederim.”

Yayınlanma Tarihi:20:13,