Reklamsız Sözcü

Erdoğan’ın kaldığı otel gece boyunca ateş altında kaldı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın açıklama yaptığı otele helikopter ile gece boyunca ateş açan darbe girişimcilerin saldırısı sorası iki emniyet mensubu şehit oldu, 9 kişi de yaralandı. Etrafta bulunan araçlar delik deşik oldu. Gün ağardığında ise bu görüntüler ortaya çıktı.

10:16 -
Erdoğan’ın kaldığı otel gece boyunca ateş altında kaldı

Marmaris Grand Yazıcı Turban otelde darbe girişimi sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele helikopterler ile baskın yapan darbe girişimcileri, Cumhurbaşkanı'nın otelden ayrılmadığını sanarak gece boyunca otele helikopterden yaylım ateşinde bulundu. Üç helikopter ile Marmaris'e gelen şüpheliler, otele indirdikleri yandaşlarının ardından Özel Harekat ekipleri ile karşılaştı.

erdogan-otel-ic

Helikopterden sürekli havadan otele yapılan yaylım ateşi sonrası otelin önünde bulunan araçların camları delik deşik oldu.

erdogan-otel-ic-2

Otelde temizlik çalışması yapılırken, şüphelilerin yakalanması için Aydın ve Muğla'dan gelen Özel Harekat ekipleri ile Ankara'dan Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki ekipler de otel çevresinde operasyon başlattı.

erdogan-otel-ic-3

DHA – İHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more