Sözcü Plus Giriş

Erdoğan’ın Özel Kalemi’nden lüks mekanda 20 bin TL’lik iftar daveti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da Saray’da, İstanbul’da da Köşk’te iftarda konuklarını ağırlarken, Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da Atatürk Orman Çiftliği’nde Merkez Lokantası’nın yerine açılan ünlü kebapçı Kaşıbeyaz’da yaklaşık 200 kişilik iftar daveti verdi.

Fırat TUR
Güncellenme: 14:38, 23/06/2016
Erdoğan’ın Özel Kalemi’nden lüks mekanda 20 bin TL’lik iftar daveti

Ankara'da Atatürk Orman Çiftliği'nde, Atatürk'ün yadigarı Merkez Lokantası'nın yerine hizmete giren Kaşıbeyaz'ın dün akşam Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan konukları vardı. Saray'ın hemen komşusu da olan mekanda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, 200 kişilik bir iftar daveti verdi.

TWİTTER'DA PAYLAŞTILAR

İftara katılan bazı konukların, “Cumhurbaşkanı sayın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın iftar programındayız. Allah kendilerinden razı olsun” mesajıyla birlikte twitter'dan fotoğraf paylaşmaları üzerine Kaşıbeyaz'ı arayan sozcu.com.tr, dün akşam Cumhurbaşkanlığı'ndan yaklaşık 200 kişilik bir grubun iftar davetine katıldıkları bilgisine ulaştı.

EN UCUZ İFTAR MENÜSÜ 110 TL

İstanbul'daki 6 şubesinin ardından kısa bir süre önce Ankara'da da hizmet vermeye başlayan Kaşıbeyaz, Güneydoğu mutfağıyla ün salmış bir mekan. İstanbul'daki şubelerinin aksine, Ankara'da Saray'a komşu olan yeni yerinde alkollü içki servisi yapmayan Kaşıbeyaz'da standart iftar menülerinin fiyatı 110 TL'den başlıyor. Bu hesaba göre, dün akşam Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın verdiği iftar davetinin bütçesinin ise 20 bin TL'nin üzerinde olduğu sonucu çıkıyor.

Yayınlanma Tarihi:14:25,