Fenerbahçe Antalyaspor maç özeti izle: Sow’un golü neden iptal oldu?

Fenerbahçe Antalyaspor maç özet izleme ayrıntılarını taraftalar merak ediyor. Fenerbahçe, Antalyaspor karşısında mağlup olurken maça Sow'un tartışmalı pozisyonu damga vurdu. Fenerbahçe Antalyaspor maçının özeti ve Sow'un iptal olan golü hakkında ayrıntılar haberimizde...

Fenerbahçe Antalyaspor maç özeti izle: Sow’un golü neden iptal oldu?

Fenerbahçe zirve yarışında yara aldı. Fenerbahçe geçtiğimiz sene de mağlup ayrıldığı Antalya deplasmanından yine mağlup ayrıldı. Fenerbahçe Antalyaspor maç özeti bol pozisyonuyla, maçı kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için haberimizde yer almakta. Fenerbahçe Antalyaspor karşılaşmasında maça damga vuran pozisyonlardan biri de, Sow’un röveşata pozisyonu oldu. Sow’un röveşatayla attığı gol hakem Cüney Çakır tarafından iptal edildi. Fenerbahçe Antalyaspor özetini aşağıdaki link aracılığıyla izleyebilirsiniz.

FENERBAHÇE ANTALYASPOR ÖZET İZLE

SOW İPTAL EDİLEN GOLE TEPKİLİ

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Antalyaspor'a 1-0 yenilen Fenerbahçe'de son haftaların formda ismi Moussa Sow maç sonunda konuştu. Senegalli futbolcu, rövaşata ile topu filelere gönderdiği pozisyonda faul kararı veren hakem Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi.

Hiçbir maçtan sonra bu kadar sinirlenmediğini belirten Sow, “Yakınlarını kaybeden tüm ailelere başsağlığı dileklerimi iletiyorum… Hala hiçbir şey bitmiş değil. Ama biraz uzaklaştık. Bugün bizim günümüz değildi. Amacım her şeyi hakeme yıkmak değil ama hakem hataları oldu.

Şu anda golü izliyorum ve bu beni güldürüyor. Çok sayıda böyle gol attım. Net bir şekilde topa ben dokunuyorum. Oyuncu kafasını oraya sokuyor. Ben önce oyuncuya dokunmuyorum. Profesyoneller bunu çok iyi bilir. Bunun gol olması gerekiyor. Şöyle düşünelim? Tam tersi olsa oyuncu vuruyor olsa, ben savunma pozisyonunda olsam o zaman penaltı mı verilecek?

Hiçbir zaman böyle sinirlenmedim. Bugün gerçekten çok sinirliyim. Hiçbir hakem kararına böyle sinirlenmemiştim. Cüneyt Çakır'a pozisyonu sordum. Hakeme maçtan sonra, ‘Nasıl böyle bir pozisyonda faul verebilirsiniz?' diye sordum. Çok yakındınız ve bunun bir tehlikeli hareket olduğunu söyledi. Mesafe yakın olsa bile böyle goller attım” diye konuştu.