FETÖ’cü rüyasında kadın ABD Başkanı

Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) tutuklu mensuplarının cezaevinde eşlerinin gördükleri rüyaları anlattıkları not kağıtlarını birbirlerine göndererek moral verdikleri ve itirafları önlemek istedikleri ortaya çıktı. Cezaevi görevlileri tarafından bulunan 'moral mektubunda' ilginç ifadelere rastlandı. Mektupta 'kadın ABD Başkanı' denilerek Hillary Clinton vurgusu yapıldığı gözlendi.

FETÖ’cü rüyasında kadın ABD Başkanı

Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunun A11 numaralı oda çatısında bir not kağıdı bulundu. FETÖ’cü tutuklu örgüt üyelerinin birbirlerine gönderdiği belirlenen not kağıdında, bir örgüt mensubunun eşinin rüyasında gördüklerine yer verildiği tespit edildi.

FOTO:İHA - İşte cezaevinde bulunan o mektup.

FOTO:İHA – İşte cezaevinde bulunan o mektup.

“BEN ABD BAŞKANIYIM NE ZAMAN İSTERSENİZ ARAYIN”

FETÖ örgüt üyelerinin rüya yalanlarıyla diri tutulmaya çalışıldıkları ve itirafların önlenmek istendiği sanılıyor. Söz konusu not kağıdında şu ifadeler yer aldı: “Bir arkadaşın eşi rüyasında Medrese-i Yusufiye’den arkadaşları görüyor. Bir kazandalar ve altlarında ateş yanıyor. Sonra bir konferans salonunda buluyor kendisini, karşısında bir bayan bu işin takipçisi olduğunu sonlarına kadar destek olacağını, bu işin peşini bırakmayacağını söylüyor ve cep telefonunu bile vererek eşlere ‘ne zaman isterseniz arayın ben ABD Başkanıyım’ diyor” (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...