Sözcü Plus Giriş

Genelkurmay Başkanlığı’ndan ucube park ile ilgili flaş karar!

Genelkurmay Başkanlığı, Anıttepe’deki Anıtkabir yerleşkesindeki mozole yakınına ve kafeteryanın karşısına yapılan çocuk parkının sökülmesi için emir verdi. Bu haberi Türk basınının usta kalemi Uğur Dündar sosyal medya hesabında duyurdu

Sozcu.com.tr
18:31 -
Genelkurmay Başkanlığı’ndan ucube park ile ilgili flaş karar!

Ulu Önder Atatürk'ün kabrinin bulunduğu Anıtkabir'e bir kargo şirketi tarafından çocuk parkı yapılmış, yapılan bu çocuk parkı büyük bir tepki toplamıştı. Bu tepkiye duyarsız kalmayan Genelkurmay Başkanlığı, yapılmasına olumlu karşılayan ve izin veren Anıtkabir Komutanlığı’na, parkın sökülmesi emrini verdi.

İLGİLİ HABERAnıtkabir'e oyun parkı tepki çektiAnıtkabir’e oyun parkı tepki çekti

Bu haberi ise Sözcü Gazetesi yazarı ve Türk basınının usta kalemi Uğur Dündar sosyal medya hesabında flaş olarak duyurdu.  Yazarımız Uğur Dündar attığı twette, “Flaş… Flaş… Genelkurmay Başkanlığı Anıtkabir Komutanlığı’na büyük tepki yaratan ucube çocuk parkının sökülmesi emrini verdi” dedi.

İşte o tweet;

 

ugur

BİR MÜJDELİ HABER DE CHP’Lİ VEKİLDEN GELDİ

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay da, yarın parkın tamamen kaldırılacağını sosyal medya hesabında duyurdu. Balbay yaptığı açıklamada, “Kesin söz aldık. Yarın sabah 09.00’da bu oyuncaklar olmayacak” dedi.

İşte o tweet;

balbay
FOTO: twitter

FOTO: twitter

İLGİLİ HABERAnıtkabir'de yapılan oyun parkı vatandaşlar tarafından söküldüAnıtkabir’de yapılan oyun parkı vatandaşlar tarafından söküldü

Son güncelleme: 20:38 24.09.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more