Giresun Valisi, barajdaki patlamanda yaralanan işçiyi ziyaret etti

Giresun Valisi, barajdaki patlamanda yaralanan işçiyi ziyaret etti

Giresun Valisi, barajdaki patlamanda yaralanan işçiyi ziyaret etti

GİRESUN Valisi Hasan Karahan, Doğankent İlçesi'ndeki Yaşmaklı Barajı'nda tuzaklanan mayının patlaması sonucu sağ ayağı bileğinden kopan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan işçi Abdurrahman Bekirefendioğlu’nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Hastanenin Cerrahi Yoğun Bakım ünitesinde tedavisi devam eden Abdurrahman Bekirefendioğlu’nu ziyaret eden Vali Karahan, geçmiş olsun dileğinde bulundu, ardından da Başhekimi Dr. Tuncer Öztürk’ten sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Giresun Valisi Karahan, "Çok büyük bir olay atlatıldı. Allah ailesine, çocuğuna bağışladı. Çok şükür hayati tehlikesi yok. Bu olayın faillerinin bulunması için güvenlik güçleri var güçleriyle çalışıyor" dedi.
Patlamada yaralanan işçi Abdurrahman Bekirefendioğlu’nun babası Hacı Bekir Bekirefendioğlu’na ve eşine de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
MAYINDA YARALANMIŞTI
Olay dün Doğankent İlçesi'ndeki Yaşmaklı Barajı’nda meydana geldi. Barajda işçi olarak çalışan 33 yaşındaki Abdurrahman Bekirefendioğlu, teröristlerce daha önce tuzaklanan mayının patlaması sonucu yaralandı. 
Sağ ayağı bileğinden kopan Bekirefendioğlu, Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...