Hakan Şükür’den geç gelen mesaj: Kendi halkına kurşun sıkanlar haindir

15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında Gülen Cemaati'ne yakın olduğu gerekçesiyle sosyal medyada tepki yağmuruna tutulan Hakan Şükür, darbe karşısı bir tweet paylaştı.

Hakan Şükür’den geç gelen mesaj: Kendi halkına kurşun sıkanlar haindir

Hakan Şükür Boğaz Köprüsü’nde darbeci askerlerin ateş açtığı görüntüleri paylaşarak, “Kendi halkına kurşun sıkanlar ve onların ardında kim varsa şerefsizdir, haindir. İzahı yok cezalandırılmalıdır. Yuh!” ifadelerini kullandı.

Şükür, darbe girişimiyle ilgili attığı tweet’ler tepki çekince twitter adresini takipçisi olmayanlara kapatmıştı.

hakansukurtweet880SOFUOĞLU’DAN ŞÜKÜR’E ÇOK SERT SÖZLER

Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan eski milli futbolcu Hakan Şükür hakkında sosyal medya hesabından ağır sözler kullandı.

Sofuoğlu, sosyal medya hesabından, ‘Rabbim halkımızdan ve Reis’imizden razı olsun dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Biz abdestimizi alip adam gibi ölmeye koştuk. Sakarya Valiliği önünde elinde silah olan askerlerle karşı karşıya geldik. Rabbim halkımızdan ve reisimizden razı olsun. Dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Ne mutlu bu vatan icin şehit olanlara’ yazdı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...