Halkalı Gebze metro hattı ne zaman açılacak? Halkalı Gebze yüzeysel metro hattında hangi duraklar yer alacak?

İstanbul'un iki yakasının uç kısımlarını birbirine bağlayacak olan Halkalı Gebze yüzeysel metro hattı ne zaman açılacak sorusu ilgili hat civarında bulunan vatandaşlar açısından fazlaca merak edilmeye başlandı. Peki Halkalı Gebze yüzeysel metro hattı hangi duraklarda duracak? Halkalı Gebze metro hattı ne zaman açılacak?

Halkalı Gebze metro hattı ne zaman açılacak? Halkalı Gebze yüzeysel metro hattında hangi duraklar yer alacak?

Hattın çevresinde yaşayan vatandaşları, işlere, okullara ya da İstanbul’un çeşitli kısımlarına olan ulaşım gereksinlerimini kolaylaştıracak Halkalı Gebze yüzeysel metro hattı ne zaman açılacak sorusu merak edilmeye başladı. Halkalı Gebze hattının hangi duraklardan geçeceği konusu da merak edilen sorulardan biri oldu. Peki İstanbul’un iki yakasının ulaşımını kolaylaştıracak olan bu hat ne zaman açılacak, Halkalı Gebze Marmaray yüzeysel metro hattının durakları neler olacak?

halkali-gebze-buyuk

HALKALI GEBZE METRO HATTI DURAKLARI

Beklenen Halkalı Gebze metro hattının 2018 yılı içersinde hizmete sunulması amaçlanıyor. Halkalı Gebze yüzeysel metro hattının durakları Halkalı – Mustafa Kemal – Küçükçekmece – Menekşe – Florya – Yeşilköy – Yeşilyurt – Ataköy – Bakırköy – Yenimahalle – Zeytinburnu –Söğütlüçeşme – Feneryolu – Göztepe – Erenköy – Suadiye – Bostancı – Küçükyalı – İdealtepe – Süreyya Plajı – Maltepe – Cevizli – Atalar – Başak – Kartal – Yunus – Pendik – Kaynarca – Tersane – Güzelyalı – Aydıntepe – İçmeler – Tuzla – Çayırova – Fatih – Osmangazi – Darıca – Gebze olarak belirlendi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...