Havalimanında IŞİD’li paniği

IŞİD üyesi olduğu iddia edilen bir kişi, sınırdışı edilmek üzere Atatürk Havalimanı'na getirildiğinde kaçma girişiminde bulundu.

Havalimanında IŞİD’li paniği

Hatay’dan sınır dışı edilmek üzere Atatürk Havalimanı’na getirilen ve buradan Cezayir’e gönderilecek olan IŞİD üyesi olduğu iddia edilen bir kişi, uçağa bineceği sırada Hatay polisinin elinden kaçtı.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

SINIR DIŞI EDİLECEK

Edinilen bilgiye göre, Tunus vatandaşı olan bir şahıs Hatay'da IŞİD üyesi olduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Şüpheli şahıs buradaki işlemlerinin ardından akşam saatlerinde Cezayir'e sınır dışı edilmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı'na getirildi. Atatürk Havalimanı’nda uçağa bindirilmeyi bekleyen şahıs, polislerin bir anlık dalgınlığından yaralanarak havalimanı içinde kaçmaya çalıştı. Bu sırada polisler şahsı kovalamaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından şüpheli şahıs CIP salonunda yakalandı. Elleri arkadan kelepçelenen şüpheli şahsın kaçma girişimine ilişkin tutanak tutuldu. Kaçma girişimine ilişkin yapılan işlemlerin ardından şüpheli şahıs Kumkapı'da bulunan yabacılar şube müdürlüğüne gönderildi.
Şüpheli şahsın yarın sınır dışı edileceği kaydedildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...