Hem Erdoğan ağladı Hem de Yıldırım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Beştepe Kongre Kültür Merkezi açılışı ve şehitleri anma programına katıldı. Program sırasında 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yaşananlarla ilgili yayınlanan bir belgesel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Başbakan Binali Yıldırım'ı duygulandırdı. Cumhurbaşkanı ve Başbakan gözyaşlarını tutamadı!

Hem Erdoğan ağladı Hem de Yıldırım!

Ak Saray’daki Şehitleri Anma Programı’nda yayınlanan bir belgesel başta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere tüm salonu duygulandırdı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Ak Saray Kongre Kültür Merkezi açılışı ve şehitleri anma programına katıldı.

İstiklal Marşı'nın ardından 15 Temmuz darbe girişimini anlatan bir video yayınlandı. Videoda darbeci askerlerin Türk halkına nasıl saldırdıkları gösterildi, halkın kahraman direnişine yer verildi. Videoyu izleyen bazı katılımcılar fenalaşırken, bazıları da gözyaşlarına engel olamadı.

İLGİLİ HABERErdoğan'dan önemli karar! O davaları geri çektiErdoğan’dan önemli karar! O davaları geri çekti

Program sırasında 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yaşananlarla ilgili yayınlanan bir belgesel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Başbakan Binali Yıldırım’ı da duygulandırdı. Hem Erdoğan ağladı Hem de Yıldırım.

İLGİLİ HABERBaşbakan Yıldırım: Bu hainleri tek tek yok edeceğizBaşbakan Yıldırım: Bu hainleri tek tek yok edeceğiz

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...