`İftarlık Gazoz` filmi İzmir`de özel gösterimde

`İftarlık Gazoz` filmi İzmir`de özel gösterimde

`İftarlık Gazoz` filmi İzmir`de özel gösterimde

Mehmet KURT İZMİR, (DHA) – CEM Yılmaz`ın başrolünü oynadığı `İftarlık Gazoz` filminin İzmir gösterimi yapıldı.
Mavibahçe Alışveriş Merkezi Cinemaximum salonlarındaki gösterime filmin yönetmeni  Yüksel Aksu, yapımcılardan Elif Dağdeviren, başrol oyuncuları Cem Yılmaz ile küçük oyuncu Berat Efe Parlar, Ümmü Putgül, Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar, Yiğit Dölen, Osman Bayar gibi isimlerin katıldı.
Gösterime gelen Dondurmam Gaymak filminin ardından Çocuklar Duymasın dizisinin `Egeli Halası` olarak ekranlarda boy gösteren Gülnihal Demir de katıldı. Kendisinin oymamasına karşın filmde oğlu, gelini ve torununun rol aldığını söyleyen Demir, olağanüstü bir film olduğunu, Cem Yılmaz`ın da çok başarılı olduğunu belirtti.
Filmde esnafı oynayan Yiğit Dölen, gündemi sarsacak bir film olduğunu, filmde okul müdürünü oynayan Osman Bayar ise birçok dizide ve filmde görev aldığını belirterek filmde herkesin yaşantısından bir kesiti bulacağını, hem gülüneceğini, hem ağlanacağını söyledi. Osman Bayar, Yüksel Aksu`nun 4×4 değil  8×8`lik biri, Cem Yılmaz`ın bir marka olduğunu ifade etti.
Senarist ve yönetmen Yüksel Aksu ise esprilerle dolu konuşmasında yarı İzmirli olduğunu söyleyerek, "Bana kendi sahamda gol yedirmeyin, öbek öbek, aşiret aşiret sinemaya gidin. Ege`nin ne kadar pinti olduğunu biliyorum ama bugün, bu filmde keseyi açacak. Tek tek takip edeceğim. Öteki türlü Kordon`da sürekli veresiye bira içerim ve olan size olur haberiniz olsun" dedi.
DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...