İSG başvuru dönemi bitiyor! İSG başvurusu için son gün ne zaman? (2016 – 2. Dönem)

İSG yani İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı 2. dönem başvuru dönemi bitiyor. Sınava girmek isteyenlerin son gün başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. İşte İSG başvurusu ve son gün ile ilgili detaylar...

İSG başvuru dönemi bitiyor! İSG başvurusu için son gün ne zaman? (2016 – 2. Dönem)

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı yani 2016 İSG için 2. dönem başvuru süreci devam ediyor. Ancak 2016-İSG 2. dönem başvuru alımları yarın sona erecek. Aday olacakların son başvuru günü yani 27 Ekim’de Perşembe günü başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Peki İSG başvurusu nasıl yapılır?

İSG 2016 2. DÖNEM BAŞVURU İŞLEMLERİ

ÖSYM kapsamındaki diğer sınavlarda da olduğu İSG başvuruları AİS yani Aday İşlemleri Sistemi üzerinden gerçekleştiriliyor. AİS’in ana sayfasına aşağıdaki bağlantıdan erişebilir ve açılan sayfada İSG 2. Dönem başlığına gidip E-devlet veya T.C Kimlik / YU No. ile giriş yapmanız gerekmektedir.

İSG BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

isg-basvuru
ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sisteminde hiç kaydı bulunmayan adaylar ile ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sisteminde geçerli bir fotoğrafı bulunmayan adaylar ise  başvurularını ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapacaklardır.

İSG SINAV ÜCRETİ

ÖSYM’nin verdiği bilgilere göre 150 TL olan İSG sınav ücreti 11-28 Ekim tarihleri arasında yatıtılacak. Sınav ücreti ÖSYM hesabına; * Akbank'ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç), Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç), Türk Ekonomi Bankası'nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler,  Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM'den ücret yatırılmaz.) aracılığıyla yatırılabileceği gibi ÖSYM'nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir.

osym-1278869/?utm_source=szc&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber">İLGİLİ HABERİş sağlığı ve güvenliği sınavı soru ve cevapları yayınlandı: 2016 İSG soruları (ÖSYM)İş sağlığı ve güvenliği sınavı soru ve cevapları yayınlandı: 2016 İSG 1. dönem soruları (ÖSYM)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...