İstanbul’da üç ilçede 106 gözaltı!

İstanbul Polisi’nce, son bir haftada 3 ilçede düzenlenen kesintisiz asayiş uygulamasında, 106 şüpheliyi gözaltına aldı. Çalışmada 6 tabanca ve çeşitli miktarda ve farklı türde uyuşturucu ele geçirildi.

İstanbul’da üç ilçede 106 gözaltı!

İstanbul Emniyeti'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından koordine edilen uygulama, 24-30 Ekim tarihleri arasında, Şişli, Sultangazi ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde yapıldı. Güven Timleri, Önleyici Hizmet, Uyuşturucu ile Mücadele, Trafik Denetleme ve Çocuk Şube Müdürlükleri ile 3 ilçe ekibinin katıldığı uygulama 24 saat esasına göre gerçekleştirildi.

İLGİLİ HABERİstanbul'da IŞİD hücresi çökertildiİstanbul’da IŞİD hücresi çökertildi

Farklı noktalarda kurulan noktalarda görev alan 150 polisle yapılan çalışmada; 7 bin 265 şüphelinin Genel Bilgi Tarama Sistemi (GBT) suç kaydına bakıldı. Şüphelilerden haklarında yakalama kararı bulunan 54'ü gözaltına alındı.  Trafik ekiplerinin yaptıkları çalışmada ise, 3 bin 355 araç durduruldu, 125 sürücü ve 110 araca işlem yapıldı, 38 bin lira para cezası kesildi. Bir hafta süren çalışmalarda, 911 gram, farklı türde uyuşturucu, 23 ecstasy hap, 6 tabanca,1 av tüfeğ, 1 kurusıkı tabanca ve 1 çalıntı motosiklet ele geçirildi. Suç unsurları ile yakalanan 52 şüpheli gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERRektör gözaltına alındı!Rektör gözaltına alındı!

İstanbul'un huzuru için yapıldığı belirtilen çalışmaların önümüzdeki günlerde farklı zamanlarda ve farklı ilçelerde devam edeceği öğrenildi.

İLGİLİ HABER<a href=Adalet Bakanlığı'nda 124 gözaltı!"/>Adalet Bakanlığı’nda 124 gözaltı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...