Sözcü Plus Giriş

Jandarma'dan duygulandıran ziyaret

Jandarma'dan duygulandıran ziyaret

Güncellenme: 12:38, 22/03/2016
Jandarma'dan duygulandıran ziyaret

İSTANBUL İl Jandarma Komutanlığı personeli yaşlılar haftası nedeniyle Göztepe Semiha Şakir Huzurevi'nde kalanları ziyaret etti. Ziyaret sırasında huzurevi sakinleri duygulanarak gözyaşlarını tutamadı.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı personeli 18-24 Mart yaşlılar haftası nedeniyle Göztepe Semiha Şakir Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyarette bulundu. Ziyarette, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Yarbay Oktay Akkaya öncülüğündeki jandarma personellerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Baycık eşlik etti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Jandarma personelleri 110 yataklı huzurevine gelerek yaşlılara karanfil takdim etti. Huzurevi sakinleri ise bu ziyaret karşısında duygulandı. Gözyaşlarını tutamayan huzurevi sakinleri bol bol dua etti. Huzurevine dağılan jandarma personelleri yaşlılar ile uzun uzun sohbet etti.

İL MÜDÜR YARDIMCISINDAN AÇIKLAMA
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Baycık, ziyaretle ilgili, “Bizim yaşlılarımızla ilgili askeriye ziyarete geldi. 110 yaşlımızın kaldığı bir mekandayız. Bütün misafirlerimiz bizim korumamız altında. Kendileri sürekli gözetim altındalar. Bütün yaşlılarımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz. Askerlerimiz böyle bir ziyarette bulundu. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.
Duygusal anların yaşandığı ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü.

DHA