Kalp krizi geçiren polis memuru kaldırıldığı hastanede öldü

Kalp krizi geçiren polis memuru kaldırıldığı hastanede öldü

Kalp krizi geçiren polis memuru kaldırıldığı hastanede öldü

TOKAT'ta görev yapan evli ve 3 çocuk babası 44 yaşındaki polis memuru Bayram Çokçetin, evinde geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde görev yapan 18 yıllık polis memuru Bayram Çokçetin, geçen cumartesi günü akşam saatlerinde evinde kalp krizi geçirdi. Kaldırıldğı kentteki bir özel hastanede tedavi altına alındı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altında tutulan Bayram Çokçetin, bu sabaha karşı 04.00 sıralarında yaşamını yitirdi.
Çankırı nüfusuna kayıtlı olan Bayram Çokçetin için görev yaptığı İl Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Düzenlenen törende Çokçetin'in eşi Devrim, kızları 16 yaşındaki Cansu, 13 yaşındaki Selin ve yakınları gözyaşlarını tutamadı. Babalarının polis kıyafetini giyen Cansu ve Selin'i yakınları teselli etmeye çalıştı.

Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman, Bayram Çokçetin'in kentte bir yıldır görev yaptığını söyleyerek, "Kendisini çok fazla tanıma şansına sahip olmadık. Ama beraber çalıştığı arkadaşlarımız gerek geldiği yerdeki, gerekse buradaki arkadaşlarımız hassasiyetinden, görev anlayışından, insaniyetinden herkes çok memnun olduğunu, bizlerin de çok memnun kaldığımızı ifade etmek isterim" dedi. Yapılan konuşmanın ardından İl Müftüsü Ahmet Erdem tarafından dua edildi. Törenin ardından Çokçetin'in Türk bayrağına sarılı cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Çankırı'ya gönderildi.

 

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...