Sözcü Plus Giriş

Büyükçekmece’de dehşet

İstanbul Büyükçekmece'de 3 katlı binanın en üst katındaki dairede bir kişi karısını silahla öldürüp, aynı silahla intihar etti.

Güncellenme: 16:51, 22/02/2016
Büyükçekmece’de dehşet

İstanbul Büyükçekmece’de karısını silahla vuran kişi, aynı silahla intihar etti. Olay sabah 09.30 sıralarında Büyükçekmece Ulus Mahallesi Elif Sokak 10 numaradaki 3 katlı binanın en üst katındaki dairede meydana geldi. 3 sene önce evlenen İbrahim Çelebi (35) ile Zeynep Çelebi (24) arasında bir süre önce anlaşmazlık yaşanmaya başlandı. İddiaya göre geçen hafta babasının evine giden eşini ikna etmek isteyen İbrahim Çelebi sabah saatlerinde buraya geldi.

 

Evde kimsenin olmadığı sırada içeri giren İbrahim Çelebi çıkan tartışmanın ardından eşini geri dönmeye ikna edemeyince silahına sarıldı. Eşini öldüren koca daha sonra aynı silahla intihar etti. Silah seslerini duyan mahalle sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk kontrolde çiftin öldüğü belirlendi. Olayı duyarak gelen aile yakınları sinir krizi geçirdi. Yapılan incelemenin ardından Zeynep ve İbrahim Çelebi’nin cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

 

 

Yayınlanma Tarihi:12:35,