Sözcü Plus Giriş

Kaza yaptı, yaralı eşini ve 4 çocuğunu bırakıp kaçtı

Samsun'da kaza yapan Recep Ali Baştürk, arabada bulunan yaralı çocuklarını ve eşini umursamadan korkup kaçtı

Güncellenme: 12:01, 23/09/2016
Kaza yaptı, yaralı eşini ve 4 çocuğunu bırakıp kaçtı

Samsun’da ‘bu nasıl bir baba’ dedirten bir olay yaşandı. Kaza sonucu uçuruma yuvarlanmak üzereyken ağaca takılan arabadan kaçan sürücü, yaralı 4 çocuğunu ve eşini bırakarak kaçtı.

Kaza dün gece Samsun’un Çarşamba İlçesi Yeşilırmak Mahallesi’nde meydana geldi.  Recep Ali Baştürk yönetimindeki 55 RD 339 plakalı otomobil, yağmurlu havada kayganlaşan yolda kontrolden çıktı. Yol kenarındaki yaklaşık 20 metrelik uçuruma yuvarlanmak üzere olan otomobil bir ağaca takılarak durdu. Olayı gören çevredeki vatandaşlar araç içerisindeki yaralıları kendi imkanları ile kurtardı.

Sürücü 33 yaşındaki Recep Ali Baştürk olay yerinden kaçarken, otomobilde bulunan ve yaralanan eşi 28 yaşındaki Arzu Baştürk ile çocukları 9 yaşındaki Osman Baştürk, 6 yaşındaki Nahar Baştürk, 4 yaşındaki Nehir Baştürk ve 1 yaşındaki Nilayda Baştürk, kaza yerine gelen ambulansla Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Ağaç üzerinde asılı kalan otomobil vinçle yola çıkarıldı. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

DHA

Yayınlanma Tarihi:11:31,