Keşan’da halı mağazasında yangın

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde bir halı mağazasında elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında, büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Yangın sırasında olay yerine gelen işyeri sahibi Yılmaz Ata, söndürme çalışmalarını gözyaşlarıyla izledi.

Keşan’da halı mağazasında yangın

Yangın, saat 21.00 sıralarında, İspat Cami Mahallesi Kurtuluş Caddesi’ndeki bir halı mağazasında çıktı. Kapalı olan işyerinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, kısa sürede büyüdü.

Foto: DHA

Foto: DHA

Alevler tüm mağazayı sararken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Keşan Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri alevlere müdahale ederken, bu sırada yangını haber alıp olay yerine gelen işyeri sahibi Yılmaz Ata, gözyaşlarını tutamadı. Yangına müdahale sırasında işyerine girmek isteyen Ata’yı, polis ve itfaiye ekipleri sakinleştirdi. Yangın, yaklaşık bir saatlik müdahalenin ardından kontrol altına alınarak tamamen söndürüldü.

Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında, işyerinde büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Yangının kesin çıkış nedenini belirlemek için çalışma başlatıldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...