Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu: İçim acıyor gerçekten derinden acıyor

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu saldırı için, "İçim acıyor gerçekten derinden acıyor" ded

Güncellenme: 17:03, 18/02/2016
Kılıçdaroğlu: İçim acıyor gerçekten derinden acıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’daki terör saldırısına ilişkin, “Emin olun söyleyecek laf bulmakta zorlanıyorum. Geldiğimiz nokta şu; Ülke bir kan gölüne döndü. Yazık günah bu ülkeye. Hepimiz acı içindeyiz. İçim acıyor gerçekten derinden acıyor. Sarsılıyoruz hepimiz. Ülke iyi yönetilmiyor ne söyleyeyim ben başka” dedi.

Foto: DHA Kılıçdaroğlu saldırıya ilişkin, “Emin olun söyleyecek laf bulmakta zorlanıyorum. Geldiğimiz nokta şu; Ülke bir kan gölüne döndü” dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’daki terör saldırısına ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Emin olun ne söyleyeceğimi bilmiyorum değerli arkadaşlar. Sizler de bu işin tanığısınız. Birazdan sayın Genelkurmay Başkanımızı ziyaret edeceğim. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınları acı içinde. Ateş düştüğü yeri yakıyor biz ne söyleyebiliriz. Haklı olarak bize dönüp ‘bunu önleyin bir çaresini bulun’ diyorlar. Başka kimse hayatını kaybetmesin yazık günahtır bu ülkeye.

İÇİM ACIYOR GERÇEKTEN DERİNDEN ACIYOR

Emin olun söyleyecek laf bulmakta zorlanıyorum. Geldiğimiz nokta şu; Ülke bir kan gölüne döndü. Yazık günah bu ülkeye. Hepimiz acı içindeyiz. İçim acıyor gerçekten derinden acıyor. Sarsılıyoruz hepimiz. Ülke iyi yönetilmiyor ne söyleyeyim ben başka. Yaralar çok sıcak bir şey söylemek istemiyorum. Hepimizin kabul ettiği bir gerçek var. ülke iyi yönetilmiyor. Bunun içinde her şey var.”

DÜN ANKARA BUGÜN DİYARBAKIR İLE YÜREĞİMİZ YANDI

Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “Dün Ankara, bugün Diyarbakır ile yüreğimiz yandı. Bu alçak saldırıları gerçekleştirenleri, teröre yardım ve yataklık edenleri lanetliyorum” dedi.

DHA

Yayınlanma Tarihi:16:54,