Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu, Seyhan’ın standında!

Seyhan İlçe Belediyesi, Türkiye’de örnek gösterilen ödüllü projelerini , CHP Genel Başkanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen, 'Cumhuriyet Halk Partisi Çalışıyor, Türkiye Kazanıyor' etkinliği kapsamında sergiledi. Seyhan Belediyesinin sergisini CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da gezdi ve Başkan Zeydan Karalar’ın çalışmalarını övgüye değer bulduğunu kaydetti.

Mehmet SERBES
Güncellenme: 19:24, 19/10/2016
Kılıçdaroğlu, Seyhan’ın standında!

Türkiye'de ilk kez uygulanan ‘Portatif Yüzme Havuzu’ projesi başta olmak üzere halka dokunan projeleri ile CHP Genel Merkezi tarafından “vitrin belediyeler” kategorisinde değerlendirilen Seyhan belediyesi, Ankara'daki sergiye görkemli bir stantla katıldı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Belediyenin projeleriyle birlikte Seyhan'ın ve Adana'nın kültürüne tanıtan etkinliklerin de gerçekleştirildiği stanta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu büyük ilgi gösterdi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Kılıçdaroğlu, standı gezerken projeler hakkında Belediye Başkanı Zeydan Karalar'dan bilgi aldı, zaman zaman da Seymer kursiyerleri tarafından hazırlanan yöresel yiyeceklerin tadına baktı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, halka dokunan projelerinin takdir görmesinden ve Türkiye’ye öncü bir belediye olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Karalar, ‘Göreve geleli çok uzun bir süre olmadı ancak halka dokunan projeler üretmeye, uygulamaya çalışıyoruz. Yaptığımız projeler, yoğun çalışmamız halkın dikkatinden kaçmıyor ve takdir görüyor. Buda bizleri mutlu ediyor. 19-30 Ekim tarihlerinde belediyemizi, projelerimizi, Adana’mızı ve Seyhan’ımızı en iyi şekilde tanıtacağız’ dedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU