Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu’ndan ‘benzer’ yorumu

Yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenlerinden gelen haber fotoğraflarından öyle biri vardı ki Sozcu.com.tr'nin manşete taşımasıyla birlikte bir anda Türkiye'nin gündemi oldu. 'CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na benzerliğiyle dikkat çeken Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili' haberini önce diğer gazetelerin haber siteleri sonra da önemli haber kanallarının Ana Haber bültenleri uzun uzun kullandı. Dün akşam CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu olan Kılıçdaroğlu, kendisine benzetilen bürokrat için (gülümseyerek) "umarım görevine son vermezler" dedi.

07:58 -

Dün İstanbul Esenler’de 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının açılış törenine katılan  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili’nin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na benzerliği dikkat çekmiş, medyada bu benzerlik geniş yer bulmuştu. Gazeteci Ahmet Hakan dün Tarafsız Bölge programında konuk ettiği Kılıçdaroğlu’na bu ‘tesadüfü’ sordu. Bilgili’nin kendisine şaşırtıcı derecede benzediğini belirten CHP lideri müsteşar yardımcısı için  “aynı yumurta ikizi gibi… Üstelik mikrofona kadar ayrı…” dedi. CHP lideri bürokrat için “umarım görevi son vermezler…”

İLGİLİ HABERAhmet Emre Bilgili ile Kemal Kılıçdaroğlu benzerliği şaşırttıAhmet Emre Bilgili ile Kemal Kılıçdaroğlu benzerliği şaşırttı

Son güncelleme: 11:10 20.09.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more