Sözcü Plus Giriş

Kocaelispor'a pişmaniye ile destek

Kocaelispor'a pişmaniye ile destek

Güncellenme: 12:04, 26/03/2016
Kocaelispor'a pişmaniye ile destek

KOCAELİSPOR'a destek olmak isteyen bir pişmaniye firması Kocaelispor'un yeşil- siyah renklerinden oluşan metal kutudan özel bir ambalaj hazırladı. İçerisinde kakaolu, vanilyalı ve Antep fıstıklı pişmaniyeler bulunan 'Yeşil Siyah' markalı pişmaniye 15 liradan satışa sunuldu. 2 bin kutu pişmaniyenin geliri Kocaelispor'a verilecek.
Bölgesel amatör ligde liderliğini garantileyen Kocaelispor borçları nedeniyle zor günlerden geçiyor. Öz Can Pişmaniye firması, Kocaelispor'a yardımcı olmak amacıyla takımın kullandığı yeşil siyah renklerinden oluşan metal kutu yaptırdı. 'Yeşil Siyah' markalı, 'Kocaeli'nin rengi, Kocaeli'nin tadı' sloganı yazılı metal kutuların içerisine kakaolu, vanilyalı, Antep fıstıklı pişmaniyeler konuldu. 15 liradan satışa sunulan 2 bin kutu pişmaniyenin geliri Kocaelispor'a verilecek. Firması sahibi Murat Can, Kocaelispor'un şampiyonluğu garantilediğini belirterek, şöyle dedi:
"Kocaelispor play-off maçını da aldıktan sonra bir üst tura çıkacak. Bu sene 50. yıl şerefine farklı kampanyalar var. Bunlardan bir tanesi de 'Ben yeşilim, sen siyah' kampanyası. Bu kampanya kapsamında firmamız takıma gelir sağlamak amacıyla 'Yeşil Siyah' markalı özel bir ürün üretti. Metal ambalajlarda ürettik pişmaniye kutumuzu. Aynı zamanda kalıcı bir ambalaj oldu. Tüketiciler bu ürünü alarak hem Kocaelispor'a destek sağlayacaklar, hem de bu ambalaj onlara hatıra kalacak. 2 bin kutu 15 TL'den satışa sunuldu, bu 30 bin liralık destek demek. Kocaelispor'a destek vermeye devam edeceğiz."
Kocaelispor'a destek vermeye devam edeceklerini söyleyen Murat Can, "Kocaelispor bu kentin takımı. Elimizden geldiğince de firma olarak destek vermeye devam edeceğiz. Kendi satış noktalarımızda, Kocaelispor'un belirlediği noktalarda satışa sunuldu. Vatandaşlar yeşil siyah kutuyu gördüklerinde çok hoşuna gidiyor. Yoğun bir ilgi var. Bu kampanyanın hedefine ulaşacağına inanıyorum" diye konuştu.

  

DHA