Sözcü Plus Giriş

Kuğulupark’ta ücretsiz Wi-Fi

Çankaya Belediyesi tarafından geçen yıl 19 Mayıs’ta Kuğulupark’ta hizmete sunulan internet erişiminden çok sayıda vatandaş yararlanıyor.

Güncellenme: 11:16, 26/02/2016
Kuğulupark’ta ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz internet hizmeti, kolay bağlanılması ve hızı ile güneşin yüzünü gösterdiği şu günlerde Kuğulu keyfine keyif katıyor.

Foto: SÖZCÜ – Çankaya Belediyesi tarafından geçen yıl 19 Mayıs'ta Kuğulupark'ta hizmete sunulan internet erişiminden çok sayıda vatandaş yararlanıyor.

Ankara'nın simge parklarından Kuğulupark, görsel güzelliğinin yanı sıra Çankaya Belediyesi'nin ücretsiz internet hizmeti ile de dikkatleri çekiyor.

GÜNEŞ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ İNTERNET KULLANICILARI ARTTI
Çankaya Belediyesi'nce alt yapısı hazırlatılarak 19 Mayıs tarihinde Kuğulupark'ta vatandaşların hizmetine sunulan internet hizmeti, kış günlerinin ardından ziyaretçisi artan parkta daha çok kullanılmaya başladı. Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte Kuğupark'a akın eden vatandaşları internet erişimiyle karşılayan Çankaya Belediyesi'nin hizmetinden vatandaşlar da memnun. Vatandaşlar, küçük bir işlemin ardından kendilerine gelen şifre ile erişim sağlayabiliyor.

PARK KEYFİ TEKNOLOJİ İLE BİRLEŞTİ
Günlük bin 200 megabayt kota ve süper hızla sunulan ücretsiz internet, özellikle gençlerin ve öğrencilerin ilgisini çekiyor.

Yeşili, kuğuları, kazları ve ördekleriyle bölge halkına ve Ankaralılara keyifli bir ortam sunan Kuğulupark, internet hizmetiyle park keyfine keyif katıyor.