Metrobüste sürpriz evlilik teklifi

İlginç evlilik tekliflerine bir yenisi daha eklendi. Sevdiği kıza sürpriz evlenme teklifi yapmak isteyen genç ulaşım aracı olan metrobüsü seçti.

Metrobüste sürpriz evlilik teklifi

Metrobüs’de yapılan evlilik teklifine organize olan 25 kişilik arkadaş ekibi de soğuğa aldırmadan bekledikleri durakta havai fişekli, müzikli evlilik teklifinde rol aldı. Yaşadıkları karşısında adeta şoka giren genç kız, evlilik teklifine ‘evet’ dedi.

FOTO: CİHAN

“TALİHLİ KIZ GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI”
Her gün binlerce insanı evden işe ve okula taşıyan metrobüs, salı gecesi ilginç bir evlilik teklifine mekan oldu. Küçükçekmece’deki bir tekstil firmasında çalışan kız arkadaşı Duygu Bensiz’i her zamanki gibi iş yerinden alan Avukat Tuncay Taşkın, durağa geldiğinde önceden Beşyol Metrobüs Durağı’na yerleşen arkadaşları tarafından karşılandı. Çiftin yürüdüğü yol meşale ile aydınlatılırken, orkestra çiftin arkasında “Ah İstanbul” şarkısını çaldı. Akşam saatinde metrobüse giden ve metrobüsten inen yolcuların şaşkın bakışları arasında evlilik teklifini yapan Taşkın, Bensiz’i şaşkına çevirdi. Karşılaştığı teklif karşısında neye uğradığını şaşırıp gözyaşlarını tutamayan Duygu Bensiz, teklife ‘evet’ dedi.

FOTO: CİHAN

“UNUTAMAYACAĞIM İYİ BİR ANI OLDU
İki sene önce karlı bir günde tanıştıklarını, yine bir karlı günde evlilik teklifi yapmayı arzuladığını belirten Taşkın, “metrobüs’e binmekte sıkıntı yaşıyorduk. metrobüs bizim için hep çileydi. Bundan sonra biz metrobüsü çok güzel hatırlayacağız. İnşaallah bütün İstanbul halkı da metrobüs’ü böyle hatırlar.” dedi.

Gözyaşlarını tutamayan Bensiz ise, “Böyle bir teklif bekliyor muydunuz?” sorusuna, “Beklemiyordum. Çok seviyorum ben onu.” cevabını verdi. Çift, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte duraktan ayrıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...