Muğla`nın turistik ilçeleri EMİTT`te birlikte boy gösterdi

Muğla`nın turistik ilçeleri EMİTT`te birlikte boy gösterdi

Muğla`nın turistik ilçeleri EMİTT`te birlikte boy gösterdi

Mustafa SARIİPEK İSTANBUL, (DHA)- MUĞLA`nın Marmaris, Bodrum ve Fethiye Belediye Başkanları İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi`ndeki 20`nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı`na (EMİTT) birlikte katılarak bölgenin daha iyi tanıtılmasına katkı sağladı.
Bu yıl yurt içi ve dışı fuarlarda birlikte hareket etme kararı alan Marmaris, Bodrum ve Fethiye Belediye Başkanları 28- 31 Ocak tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi`ndeki 20`nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı`ndaki ortak stantta ziyaretçilerden ilgi gördü. Marmaris Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB), Bodrum Otelciler Derneği (BODER) ve Fethiye Otelciler Birliği`nin (FETOB) de desteğiyle fuar için güzel bir hazırlık yaptıklarını kaydeden CHP`li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, şöyle dedi:
"İyi bir takım ruhunu ortaya koymayı, kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışmayı başardık. Muğla bölgesi olarak Marmaris, Bodrum ve Fethiye ile gücümüzü birleştirmenin her yönüyle faydalı olduğunu burada gördük. Ukrayna, Orta Avrupa, Kuzeyde İsveç ve Norveç`te birebir tanıtımlar yapmaya başladık. Bazı yerinde gerçekleşecek etkinliklere bire bir katılacağız. Tur operatörü temsilcilerini Marmaris`e davet ederek bölgemizde hızlı bir şekilde bu olumsuzluk ve açıkları kapatmak için programımızı yaptık." 
ALMAN TURİST SAYISINDA ARTIŞ HEDEFLENİYOR
DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...