Ne Oluyor? Programının bugünkü konuğu Hilmi Özkök: CNN TÜRK CANLI İZLE

Gündemden gelişmelerin konuklarla değerlendirildiği Ne Oluyor? programının bugünkü konuğu Genelkurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök. Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programı saat 21:00'da. Cnn Türk programı canlı izleme bağlantısı ve ayrıntılar...

Ne Oluyor? Programının bugünkü konuğu Hilmi Özkök: CNN TÜRK CANLI İZLE

Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor? programı her hafta Pazartesi, Salı ve Cuma günleri CNN Türk ekranlarında yayınlanıyor. Ne Oluyor? programının bugünkü yayınında konuk Hilmi Özkök, TSK içindeki FETÖ yapılanmaları hakkındaki konuların bolca tartışılacağı program saat 21:00’da başlayacak. Hilmi Özkök geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada KP iktidarının görevde olduğu 2004 yılında, FETÖ ile mücadele konusunda Milli Güvenlik Kurulu’nda tavsiye kararı aldıklarını ancak hükümetin bu karar doğrultusunda hareket etmediğini söylemişti. CNN Türk’te Ne Oluyor? programını canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

CNN TÜRK NE OLUYOR PROGRAMI CANLI İZLE

ŞİRİN PAYZIN KİMDİR?

1968 yılında İstanbul'da doğan Gazeteci Şirin Payzın'ın baba tarafı Makedonya anne tarafı ise Kırım göçmenidir. Behice Boran‘ın yeğeni (teyze) olan Şirin Payzın‘ın babası gazeteci olduğu için Ankara'da yaşadılar. Lise yıllarında tiyatro ile ilgilenen Şirin Payzın 1987 yılında Üniversite eğitimi için Fransa'ya gitti. Üniversite okuduğu yıllarda babası vefat edince İstanbul'a geri döndü. İstanbul Üniversitesi'nde yarım dönem Filoloji bölümünde okuduktan sonra Ankara Bilkent Üniversitesine geçis yaptı ve Sanar Tarihi ve İşletme bölümü okudu. Sonra da üniversite eğitimini New York Üniversitesi'nde tamamladı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...