Offroad aracına giren yılanı itfaiye çıkardı

Isparta'da oturan Ali Yunus Kaya'nın dağda gezintiye çıktığı offroad aracının motor bölümüne giren 1 metrelik yılan, itfaiye tarafından çıkarıldıktan sonra doğaya salındı.

Offroad aracına giren yılanı itfaiye çıkardı

Isparta’da oturan 3 arkadaş offroad için hafta sonu Ali Yunus Kaya’nın cipiyle Eğirdir’deki Kasnak Meşesi Ormanları’na gitti. Burada hem gezen hem de istirahat eden arkadaşlar daha sonra kente döndü.

Foto: DHA

Foto: DHA

Aracını yıkamak için girdiği akaryakıt istasyonunda kaputtan çıkan yılanı fark eden Ali Yunus Kaya, durumu Isparta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bildirdi. Evin önünde park halindeki araçtan yılanı çıkarmak için gelen itfaiye ekipleri, yakalama maşasıyla yaklaşık 1 metre uzunluğundaki yılanı tutup, çıkardı. Yılan daha sonra şehir dışına götürülerek doğaya salındı.

Foto: DHA

Foto: DHA

AKARYAKIT İSTASYONUNDA FARK ETTİ

Araç sahibi Ali Yunus Kaya yaşadıklarını şöyle anlattı: “3 arkadaş offroada çıkmıştık. Davraz Dağı’nın arka tarafından dolaşarak Yukarı Gökdere Köyü’ne ve Kasnak Meşesi Ormanlarına geçtik. Orada mola vermiştik, zannediyorum oradaki mola esnasında araca geçmiş.

Foto: DHA

Foto: DHA

Akşam üzeri şehre döndüğümüzde aracı yıkamaya götürdüğümde akaryakıt istasyonunda fark ettim. Yarısı sileceğin, yarısı da kaputun içersindeydi. Müdahale etmeye fırsat kalmadan tekrar kaputun içersine girdi.”

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...