Sözcü Plus Giriş

Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’ı darp etmekten gözaltına alındı

Beşiktaş'ta ünlülerin gittiği bir eğlence merkezinde Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, dün gece eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp etmekten gözaltına alındı.

07:56 -
Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’ı darp etmekten gözaltına alındı

Daha önce defalarca gözaltına alınan Dündar Kılıç’ın torunu Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik’in ismi bu kez eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’a saldırmasıyla gündemde. Edinilen bilgiye göre, İstanbul Beşiktaş Ortaköy Muallim Naci Caddesi üzerindeki eğlence merkezinde bulunan eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ile daha sonra oraya gelen Onur Özbizerdik arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü ve Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’ı darp etti.

FOTO:DHA-Arşiv/ Onur Bizerdik'in polisteki sorgusu sürüyor.

FOTO:DHA-Arşiv/ Onur Bizerdik’in polisteki sorgusu sürüyor.

Kavgaya önce güvenlik görevlileri müdahale etti. Kavga bir türlü yatışmayınca polis çağrıldı. Onur Özbizerdik polis ekiplerine de mukavemet gösterdi ve gözaltına alındı. Adil Serdar Saçan ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülen  Onur Özbizerdik’in yarın adliyeye çıkarılması bekleniyor.
(DHA)

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more