Sözcü Plus Giriş

Otel odasında kanlar içinde bulundular

İstanbul'da Kırgız uyruklu Rushamzan T. ile sevgilisi arasında yaşanan tartışma kanlı bitti. Özbek uyruklu sevgilisinin boğazını kesen Rushamzan T.,bıçakla intihar etmeye çalıştı.

Habip ATAM
Güncellenme: 18:13, 21/06/2016
Otel odasında kanlar içinde bulundular

Olay, turistik noktalara yakınlığıyla bilinen ve tarihi yarımadada bulunan Saraçishak Mahallesi, Tiyatro Caddesi üzerindeki bir otelde meydana geldi.

Foto: DHA

Foto: DHA

İddiaya göre, otel görevlileri, Kırgız Rushamzan T. (33) ile sevgilisi Özbekistan uyruklu Makhamadajunova G.(44) çiftinin odasından bağrışma sesleri geldiğini durdu. Görevlilerden biri, odaya çıkarak kapıyı çaldı; ancak kimse yanıt vermedi. Bunun üzerine yedek anahtarla kapıyı açan görevli, çifti kanlar içerisinde buldu. Durum hemen sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine giden ambulans görevlilerinin hastaneye götürdüğü Özbek kadının durumunun ağır olduğu anlaşıldı.

BOĞAZINI KESTİ

Olayla ilgili İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü soruşturma başlattı. Araştırmalarda, Rushamzan T.’nin tartıştığı sevgilinin boğazını kestiği daha sonra ise bıçakla intihar girişiminde bulunduğu belirlendi.

Yayınlanma Tarihi:16:54,