Sözcü Plus Giriş

Son dakika… Onur Özbizerdik tutuklandı

Beşiktaş'ta ünlülerin gittiği bir eğlence mekanında  İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği, olay yerine gelen polislere de mukavemette bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Onur Özbizerdik, adliyeye sevk edildi. Onur Özbizerdik, poliste verdiği ifadesinde "Alkollüydüm ne yaptığımı hatırlamıyorum" dediği öğrenildi. Onur Özbizerdik, "Kasten yaralama ve kamu görevlisine görevini yaptırmamak için direnme" suçlamasıyla sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

14:04 -
Son dakika… Onur Özbizerdik tutuklandı

Asayiş Şube Müdürlüğü, Gasp Büro Amirliğinde geceyi geçiren Onur Özbizerdik, sabah saat 09.45 sıralarında Adliyeye götürülmek üzere binadan çıkarırıldı. Arkadan kelepçelenerek Gayrettepe’de bulunan Emniyet binasından dışarı çıkarılan Onur Özbizerdik, herhangi bir şey söylemeden kendisini adliyeye götürmek için bekleyen polis aracına bindi. Onur Özbizerdik, Çağlayan Adalet sarayına götürüldü.

Gasp Büro Amirliğinde olayla ilgili ifadesi alınan Onur Özbizerdik “Olay günü aslında alkol almayacaktım.Ancak arkadaşlarımın ısrarıyla alkol aldım. Alkolün etkisiyle ne yaptığımı tam olarak hatırlamıyorum. Adil Serdar Saçan’la herhangi bir problemim yok. Zaten onunla kavga ettiğimi dahi hatırlamıyorum. Onunla kavga ettiğimi ve neler yaptığımı beni gözaltına alan polisler öğrendim” dedi.

“Kasten yaralama ve kamu görevlisine görevini yaptırmamak için direnme” suçlamasıyla tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilen Onur Özbizerdik için saat 14:00 sıralarında karar çıktı. Özbizerdik nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.
İLGİLİ HABEROnur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan'ı darp etmekten gözaltına alındıOnur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan’ı darp etmekten gözaltına alındı

DHA

Son güncelleme: 14:06 26.09.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more