PKK’nın halkla ilişkiler sorumlusu öldürüldü

Bitlis'in Aşağı Ölek ve Yukarı Ölek köyleri karsalında yürütülen operasyonlarda PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada sözde Garzan Eyaleti Öz Savunma Birliği Halkla İlişkiler Sorumlusu 'Seyit' Kod adlı Cahit Beyhan'ın da aralarında bulunduğu 4 terörist öldürüldü.

PKK’nın halkla ilişkiler sorumlusu öldürüldü

Öldürülen teröristler arasında yeşil listede yer alan ve başına 1 milyon TL para ödülü konan PKK’lı terörist Cahit Beyhan da yer alıyor.

Bitlis Valiliği, bugün Sehi ormalarının da bulunduğu Aşağı ve Yukarı Ölek köyleri arasındaki kırsalda sürdürülen ‘Şehit Jandarma Uzman Çavuş Adem ÖZEN – 26 Operasyonu’ ile ilgili yazılı açıklma yaptı. Açıklamada, 4 PKK’lının öldürldüğü belirtilerek şöyle denildi:

resimid_2670285

“Şehit Jandarma Uzman Çavuş Adem ÖZEN 26 Operasyonu Kapsamında; Bitlis İl Merkez mülki sınırları içerisinde icra edilen operasyon esnasında; Garzan Eyaleti Öz Savunma Birliği (ÖSB) Halkla İlişkiler Sorumlusu Seyit Kod adlı Cahit Beyhan’ın da aralarında bulunduğu toplam (4) BTÖ mensubunun öldüğü bilgisine ulaşılmıştır. Bölgede operasyonlara devam edilmektedir.”

DHA-İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...