Rasim Ozan Kütahyalı’dan Aziz Yıldırım’a hapis tehdidi

Rasim Ozan Kütahyalı, kendisini "Çekiyorlar masa altından viskiyi başlıyorlar konuşmaya" sözleri ile eleştiren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a canlı yayında tehdit ederek yanıt verdi.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Aziz Yıldırım’a hapis tehdidi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın divan toplantısının ardından yaptığı basın açıklamasında futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'yı “Rasim Ozan diyor ki Ümit’in elini sıkmaması için güya ben söylemişim. Böyle geri zekalılık olmaz. Çekiyorlar masa altından viskiyi başlıyorlar konuşmaya” diyerek sert şekilde eleştirmişti.

 

Kütahyalı ise Yıldırım’a canlı yayında MİT dosyası ve FETÖ çatı iddianamesi ile saldırarak yanıt verdi.

Programa Aziz Yıldırım ile ilgili 4 dosya ve 2 cilt getiren Rasim Ozan Kütahyalı,”Aziz Yıldırım, maymunun 2017 yılında hapishaneye girecek. Garantili… Yüzde yüz… Anladın sen. Aslanlar gibi Savcı Serdar Coşkun’un iddianamesine göre FETÖ ile işbirliği yapıp parada anlaşamadınız” dedi.

Aziz Yıldırım’ın divan kurulundaki açıklamalarından sonra bu Beyaz TV’de Yıldırım’a yanıt veren Rasim Ozan Kütahyalı, istihbarat tarafından hazırlandığını iddia ettiği dosyayı gösterdi.

“15 Temmuz’da bütün adamların neredeydi” diyen Rasim Ozan, “Whatsapp’a neler yazdılar Aziz Yıldırım! Nasıl sevindiler. Hepsi devletin elinde. Sen bu hükümeti, kendi kurduğun Kadıköy çeteleri mi zannettin? Mertçe çıkın karşıma! Sen Gezi kalkışmasını de destekledin. Baktın Erdoğan gidici! 19 yaşında ölmüş bir çocuğu bile kullandınız.” İfadelerini kullandı.

Bundan sonra Yargıtay’da çıkacak bir kararın “FETÖ” kararı olamayacağını söyleyen Rasim Ozan, “Aziz Yıldırım akıllı adamsın, Yargıtay’dan endişeliyim filan diyerek yol yapıyorsun. Sen başka şeyden endişelisin… Bir daha soruşturma açılırsa FETÖ’cü savcılar değil gerçek Türkiye Cumhuriyeti savcıları açar. Aziz Yıldırım, Temyiz savunmanı okudum. Gayet iyi. Bu karar Yargıtay’da onanır. Sen Yargıtay’dan değil, başka şeyden endişelisin” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...