Restoranda aynı masayı paylaştılar, bahçede düello ettiler: 2 ölü, 1 yaralı

Restoranda aynı masayı paylaştılar, bahçede düello ettiler: 2 ölü, 1 yaralı

Restoranda aynı masayı paylaştılar, bahçede düello ettiler: 2 ölü, 1 yaralı

Eyüp KELEBEK ESKİŞEHİR, (DHA) – ESKİŞEHİR`de düzenlenen etkinliğe katılıp arkadaşlarıyla birlikte aynı masada çektiren 35 yaşındaki Fatih Çavdar ile 29 yaşındaki Harun Akay, bir süre sonra aralarında çıkan tartışmanın ardından restoran bahçesinde kavga etti. Silahların kullanıldığı kavgada Fatih Çavdar olay yerinde, Harun Akay kaldırıldığı hastanede öldü. Olayda Ahmet Kavak da bacağına isabet eden kurşunla yaralandı.
Olay, dün saat 23.00 sıralarında Ziraat Caddesi Karabayır mevkiindeki içkili bir restorandın bahçesinde meydana geldi. Bir derneğin düzenlediği yemekli etkinliğe katılan Fatih Çavdar ile Harun Akay restoran içerisinde arkadaşlarıyla birlikte aynı masada hatıra ı çektirdi. Etkinlik devam ederken Fatih Çavdar ve Harun Akay arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Çavdar ve Akay ile yanlarında bulunan arkadaşları masadan kalkıp restoran bahçesine gitti. Bahçedeki tartışma silahlı kavgaya dönüşünce taraflar birbirlerine tabancalarla ateş etti.
Fatih Çavdar olay yerinde öldü, ağır yaralanan Harun Akay ile bacağına kurşun isabet eden  Ahmet Kavak ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi`ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Harun Akay doktorların tüm çabasına rağmen sabaha karşı öldü. Ahmet Kavak`ın aynı hastanede tedavisini sürdüğü belirildi.
DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...