Sözcü Plus Giriş

Servis aracı E-5’te dehşet saçtı!

E-5 Karayolu Sefaköy mevkiinde kontrolden çıkan bir servis aracı yoldaki araçlara çarptıktan sonra altına aldığı simitçiyle birlikte bariyerlerden aşağıya uçtu. Kazada midibüs sürücüsü ve simitçi ağır yaralandı.

Güncellenme: 14:31, 28/06/2016
Servis aracı E-5’te dehşet saçtı!

E-5 Karayolu Sefaköy Yanyol’da kontrolden çıkan servis midibüsü dehşet saçtı. 3 taksiye çarpan midibüs, otobüs durağındaki simitçiyi altına alarak bariyerlerden aşağı uçtu.

Edinilen bilgilere göre, olay, E-5 Karayolu Sefaköy Yanyol’da meydana geldi. Özel bir otobüs firmasına ait 34 KS 3945 plakalı servis midibüsü, henüz belirlenemeyen bir nedenle kontrolden çıkarak önce Beşyol otobüs durağından bekleyen 3 taksiye, ardından da bir simitçiye çarptı. Bir türlü durmayan midibüs, yol kenarındaki bariyerleri de aşarak yaklaşık 3 metre yükseklikten aşağı uçtu. Asılı kalan midibüste bulunan şoför ve aracın çarptığı simitçi ağır yaralandı. Yaralılar çevre hastanelerde tedavi altına alındı. Polis ekipleri bariyerlerden aşağı uçun midibüsü çekmek için çalışma başlattı.

FOTO: İHA

FOTO: İHA

Kazada aracı hasar gören bir taksici, “Bir anda oldu anlamadım. Telefona bakıyordum. Bir anda girdi sağ tarafa 3 aracı biçti, simitçiyi altına aldı. Biraz hızlıydı” dedi.

İHA