Sözcü Plus Giriş

ABD'nin Washington Eyaleti'ne bağlı Burlington kentindeki bir alışveriş merkezinde 5 kişiyi öldüren 20 yaşındaki Arcan Çetin'in Adana'da evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya geldiği ortaya çıktı. Annesi Hatice M.'nin nüfusuna kayıtlı olan Arcan'ın baba hanesinde ise sadece 'Adnan' yazıyor.
Amerika'da 5 kişiyi katledince gündeme gelen Adanalı Arcan Çetin'in, hayat öyküsünden dram çıktı. Yıllar önce ailesi Kilis'ten Adana'ya göç eden Hatice Çetin, iddiaya göre 20 yaşında iken 20 Ağustos 1996'de bir erkek bebek dünyaya getirdi. Adana'nın merkez Seyhan İlçesi Namık Kemal Mahallesi'nde oturan Hatice Çetin, oğlunu kendi nüfusuna 'evlilik dışı çocuk' olarak kaydettirdi. Arcan Çetin olarak nüfusa kaydedilen bebeğin baba hanesine de 'Adnan' adı yazıldı. Ancak gerçekte Hatice Çetin ile bağı olan Adnan adında bir kişinin nüfus kaydına rastlanmadı.
Bugün 40 yaşında olan Hatice Çetin ise ABD'li John M. ile evlenip, 23 Aralık 2003'de oğlu Arcan'ı da alarak Amerika'ya gitti. O günden sonra sadece 2012'de Türkiye'ye giriş- çıkış yapan genç kadının babasının öldüğü, annesinin ise hale hayatta olduğu kaydedildi.

 

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more