Sözcü Plus Giriş

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "CHP'li arkadaşlarımız bile 'Evet CHP'liyim ama Erdoğan'a dua ediyorum' diyor. MHP'li dostlarımız da aynı şeyi söylüyor. O olmasaydı bu ülkede hiçbirimiz buralarda olamayacaktık" dedi.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Isparta'da partisinin düzenlediği İl Danışma Kurulu toplantısına katıldı. IYAŞ Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki toplantıya Isparta Milletvekili Said Yüce ve Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, İl Başkanı Osman Zabun, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda konuşan Mustafa Ataş, Recep Tayyip Erdoğan dışındaki liderlerin darbe girişimini yönetemeyeceğini savundu. Ataş, "CHP'li arkadaşlarımız bile 'Evet CHP'liyim ama Erdoğan'a dua ediyorum' diyor. MHP'li dostlarımız da aynı şeyi söylüyor. O olmasaydı bu ülkede hiç birimiz buralarda olamayacaktık" dedi.
Hainler ve ihanet çetelerinin milletin kalbinden Recep Tayyip Erdoğan sevgisini söküp atamayacağını aktaran Mustafa Ataş, "En azından Ak Partililer olarak bizim kellemizi almadan Tayyip Erdoğan'ın kellesini de alamayacaksınız. Bu ülkede en son kellesi alınacak kişi Tayyip Erdoğan'dır. Asla hiçbirinin oyununa gelmeyeceğiz. Bu oyunları bozacağız. 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili tehlike geçmiştir. Ancak başka planlar, tehlikeler vardır ve olmaya devam edecek. Biz iktidarda olduğumuz sürece bu tehlikeler olmaya devam edecek. Onun için tedbirli, uyanık olacağız. Birbirimize öyle kenetleneceğiz ki aramızdan hava, su bile sızmayacak. Bu birlik, beraberliğimizi hazmedemeyenler son zamanlarda 'Ak Parti içinde FETÖ'cüler ne zaman temizlenecek' demeye başladı. Ak Parti'nin içinde FETÖ'cü varsa, Ak Parti kadroları kendisi temizler. O seni ilgilendirmez. Ak Parti'ye akıl vermeye kalkışmayın bizim akıl almaya ihtiyacımız yok" diye konuştu.

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more