Antalya Haberi: Antalya’daki patlama Alman basınında

Antalya’daki patlama Alman basınında

Antalya’daki patlama Alman basınında

– Antalya Ticaret ve sanayi Odası otoparkında bu sabah saatlerinde bir araçta meydana gelen patlama Alman basınında geniş yer buldu. “Türkiye’nin tatil merkezi Antalya’da patlama” şeklinde haberi duyuran gazetelerin konuya ilişkin haberleri özetle şöyle:

Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ): Antalya’daki patlamada çok sayıda yaralı

“Türkiye’nin tatil merkezi Antalya’da bu sabah Ticaret merkezinin otoparkında büyük bir patlama meydana geldi. Çok sayıda kişi yaralandı. Patlamanın terör saldırısı olup olmadığı henüz netlik kazanmadı.”

Die Zeit: Tatil merkezi Antalya’daki patlamada 10 yaralı

“Tatil merkezi Antalya, şiddetli patlamayla sarsıldı. Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel,Ticaret Odasının otoparkında meydana gelen patlamada 1012 kişinin yaralandığı söyledi. Olay yerine çok sayıda ambulans gönderilirken, patlamanın nedeni henüz netlik kazanmadı.”

Welt-n24: Tatil merkezi Antalya’da patlama- çok sayıda yaralı var

“Tatil metropolü Antalya’da bir otoparkta patlama meydana geldi. Çok sayıda kişinin cam kırıklarından yaralandığı belirtiliyor. Patlamanın nedeni henüz belirlenemedi.”

Spiegel Online: Antalya patlamayla sarsıldı- çok sayıda yaralı

“Türkiye’de Antalya’da patlama meydana geldi, patlama Ticaret Odasının otoparkında gerçekleşti. Ondan fazla kişi hafif şekilde yaralandı. Patlamanın nedeni henüz belli değil.”

DHA

Loading...