Bursa Haberi: Avşa'da kaldığı pansiyonda intihar etti

Avşa'da kaldığı pansiyonda intihar etti

Avşa'da kaldığı pansiyonda intihar etti

BALIKESİR Marmara İlçesi'ne bağlı Avşa Adası'na tatil için gelen 61 yaşındaki Nurettin Koçak, kaldığı pansiyonun balkonunda kendini iple klimanın dış ünitesinin demiren asarak yaşamına son verdi. Koçak bıraktığı mektubunda, darbe girişiminin kendisini çok üzdüğünü yazdığı öğrenildi.
Avşa Adası'na cuma günü gelip pansiyona yerleşen Nurettin Koçak dün saat 10.45 sıralarında resepsiyon görevlisine odasına çıkıp eşyalarını aldıktan hemen sonra ayrılacağını söyledi. Yaklaşık bir saat geçmesine rağmen Koçak dönmeyince şüphelenen görevli gittiği odasında tüp gaz kokusu hissetti. Daha sonra balkonu açan resepsiyon görevlisi burada kendisini çamaşır ipi ile klimanın dış ünitesine asan Koçak'ın cansız bedeni ile karşılaştı.
Haber verilmesi sonucu olay yerine gelen jandarma ekipleri Koçak'ın bıraktğıı mektubu gördü. Kime ne kadar borcu olduğunu yazan Koçak, mektubunda darbe girişiminden duyduğu rahatsızlığı da anlatmaya çalıştığını belirledi.
Yapılan GBT'sinde herhangi bir suç kaydına ulaşılamayan Nurettin Koçak'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken jandarma ne iş yaptığını öğrenemediği Kolçak'ın haber vermek için ailesini araştırıyor.

DHA

Loading...