Sözcü Plus Giriş

Denizli Haberi: Bahçeli'ye Yatağan palası

Bahçeli'ye Yatağan palası

Güncellenme: 14:30, 19/10/2016
Bahçeli'ye Yatağan palası

MHP Denizli il ve ilçe yönetimlerinden oluşan 90 kişilik grup, Ankara'ya giderek partilerinin TBMM'deki grup toplantısına katıldı. Genel Başkan Devlet Bahçeli'yle görüşen Denizli grubu, Yatağan palası hediye etti.
MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile il ve ilçe yöneticilerinden oluşan 90 kişilik grup, Ankara'ya giderek, TBMM'de partinin grup toplantısına katıldı. Ardından MHP Genel Merkezi'ne giden Denizli heyeti, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü.
Denizli heyetinin yaklaşık bir saat süren görüşmesinin sonunda İl Başkanı Cafer Birtürk, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye Osmanlı askerlerine yüzyıllardır pala üreten, bugün de Denizli'nin bıçakçılık merkezi olan Yatağan Mahallesi'nin kabzası kurt başlı olan Yatağan Palası hediye etti. Genel Başkan Bahçeli'nin Yatağan Palası'nı beğenip, teşekkür ettiğini söyleyen İl Başkanı Cafer Birtürk, "Teşkilat olarak Ankara'yı ziyaret ettik. Grup toplantısına katıldık, Genel Merkez'de Genel Başkanımızla görüştük, değerlendirmelerini aldık. Kurucu liderimiz Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret ettik. Verimli bir ziyaret oldu" dedi.

 

DHA