Balıkesir Haberi: Bandırma Kaymakamı'ndan anlamlı ziyaret

Bandırma Kaymakamı'ndan anlamlı ziyaret

Bandırma Kaymakamı'ndan anlamlı ziyaret

BALIKESİRin Bandırma ilçesinde görev yapan Kaymakam Tuncay Sonel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Bandırma merkez ve kırsal mahallerde yaşayan Cumhuriyetle yaşıt kişeleri evlerinde ziyaret etti.
Kaymakam Tuncay Sonel, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçede yaşayan 24 yaşlıyı evine giderek ziyaret etti. Bu yaşlılara çiçek ve hediyeler veren Kaymakam Sonel, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Görev yaptığım tüm ilçelerde yetimlere, öksüzlere, engelli ve yaşlılara özel ilgi gösteriyorum. Bundan sonrada devam edeceğim. Bu kapsamnda geçen yıl Cumhuriyet Başkanı kutlamaları kapsamında 1924 doğumlu olan 32 yaşlı dede veninemizi evlerine gidip ellerini öperek ziyaret ettim. bu yıl ise bu sayı maalesef 24'edüştü. Bu kez onları bir kez daha ziyaret ettim. İhtiyaçları olup olmadığını sordum."
Bandırma Kaymakamı'nın bu ziyareti sırasında, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Nüfus Müdürü Ömer Konur ve SOsyal Yardımlaşma Vakfı'nda görev yapan yöneticilerde hazır bulundu. 

DHA

Loading...