Sözcü Plus Giriş

YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman, şehit polis memuru Nizamettin Özbek’in 15 yaşındaki kızı Hilal’e verdiği sözü tutarak, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı formayı hediye etti. Çok mutlu olan Hilal Özbek, Başkan Salman’a teşekkür etti.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2003 yılında İstanbul Büyükada'da görevi başında şehit olan polis memuru Nizamettin Özbek’in ailesini ziyaret etti. Bağlarbaşı Mahallesi Uçar Sokak’ta oturan Abide Özbek ve kızı Hilal’i ziyaret eden Salman, yanında özel bir hediye de getirdi. Başkan Salman, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı sarı- lacivert formayı şehit kızı Hilal’e hediye etti.
Fenerbahçe taraftarı olan Hilal, çok mutlu olup, duygulanırken, "Başkan amcama çok teşekkür ediyorum. Bana bu formayı getireceğini söylemişti. Bu hediyenin benim için anlamı çok büyük. Gönül verdiğim takımın futbolcularının imzaladığı forma benim için çok özel bir hediye oldu" dedi.
Başkan Salman da "Benim gibi iyi bir Fenerbahçeli olan Hilal’e bir süre önce imzalı Fenerbahçe forması sözü vermiştim. O sözü yerine getirmekten mutluyum. Hilal kızımın, yüzü hep böyle gülsün. Onu Kadıköy’de bir maça da götüreceğim" diye konuştu.

DHA