Muğla Haberi: Bodrum'da hava sıcaklığı 26 derece, plajlar dolu

Bodrum'da hava sıcaklığı 26 derece, plajlar dolu

Bodrum'da hava sıcaklığı 26 derece, plajlar dolu

BODRUM'da Ekim ayının son günlerine girilmesine rağmen güzel hava nedeniyle tatilciler ve ilçe sakinleri soluğu plajlarda aldı. Kentte tatile gelen 250 İsrailli turist, tekne turuna çıkıp gönüllerince dans etti.
Sıcak ve güneşli hava, turizmin gözde merkezlerinden Bodrum'u hala terk etmedi. Hava sıcaklığının 26, deniz suyu sıcaklığının ise 20 derece olduğu ilçede özellikle yabancı turistler, Gümbet ve Kumbahçe plajlarını doldurdu. Denize giren, güneşlenen tatilciler, su sporları yaptı. Calibre Turizm aracılığıyla Bodrum'a gelen 250 İsrailli turist ise 'Black Angel 1' ve "Black Angel 2' tekneleriyle günübirlik tura çıktı. Tekne üzerinde dans eden tatilciler, gönüllerince eğlendi. Tekne kaptanı Enver Kantarmış, "Havaların güzel gitmesi turizm sezonun sonunda morallerimizi düzelti. Son olarak gelen 250 İsrailli turisti mavi yolculuğa çıkardık koyları gezdirdik. Bu mevsim Bodrum'a gelen turistin keyfi yerinde, kasım ayının sonuna kadar teknelerimizde tur rezervasyonu var" dedi.
Ekim ayının kavurucu sıcağında bronzlaşan turistlerin sahillerdeki görüntüleri yaz aylarını aratmadı. İngiliz, Danimarkalı ve Hollandalı turistler, deniz içinde müzikle dans etti.

 

DHA

Loading...