Sözcü Plus Giriş

SPOR Toto 3'üncü Lig 2'nci Grup takımlarından Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un yöneticileri, kendilerini tehdit edip telefon mesajı ile çıkar amaçlı taleplerde bulunan, sosyal medya hesabından tabancalı ve tüfekli paylaşımlar yapan bir kişi hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
Yönetim kurulundan yapılan yazılı açıklamada, Silivrispor ile oynanan son maçta taraftarlar arasında yer alan, alkollü oldukları anlaşılan bazı kişilerin futbolculara, teknik heyete, yöneticilere ve eşlerine küfredip hakarette bulunduğu, bu nedenle tribünde arbede çıktığı belirtildi. Açıklamada, "Özellikle bir kişinin yöneticilerimizden bazılarına telefon mesajı ile yaptığı talepler, yöneticilerimizi tehdit eden tabanca ve tüfekli ları ve paylaşımları kayıt altına alınmış, konu kulüp avukatları tarafından değerlendirilmekte olup yasal işlemler en kısa zamanda başlatılacaktır" denildi.  
Bodrum Belediyesi Bodrumspor yönetiminin göreve geldiği günden bu yana Bodrum markasına yakışan bir kulüp olma çabası sergilediği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Futbolda Süper Amatör Lig'de aldığımız takımımızı 3'üncü Lig'e çıkardık. 85 yılda ikinci kez çıktığımız 3. Lig'de ilk yıl play-off oynadık. Bu sene de kötü bir turizm sezonuna rağmen, orta bütçeli pırıl pırıl gencecik transferler yaparak yine Bodrumsporumuzu başa oynatacak kadroyu oluşturduk. Taraftarlarımızı Türkiye'nin bir ucuna kadar deplasmanlara götürdük ve yine götüreceğiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren Bodrumspor'da tesisleşme anlamında büyük çalışmalar yaptık. Hiçbir kalıcı tesisi olmayan Bodrumsporumuzun Gümbet Tesisleri'nin inşaası başta olmak üzere, Şehir Stadı ve Yalı Çiftlik Tesisleri'ni de kulübümüze yakışır hale getirdik. 1931 yılında kurulan Bodrumsporumuzun tarihindeki en başarılı günleri yaşanırken bu tarz davranış ve tutumları hayretle karşılamaktayız. Bu da art niyetli kişilerin niyetlerini açıkça ortaya koymaktadır. B.B. Bodrumspor, sosyal medyadan 'Arma' deyip, arkadan kendine 'Rant' isteme yeri değildir. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapalı tribünün ortasına astırdığımız dev pankartta yazan 'Karşılıksızdır sevdamız, Bodrumspordur bizim aşkımız' sloganından hareketle Bodrumsporumuzu karşılıksız olarak destekleyecek taraftarlarımız her zaman başımızın tacıdır. Bugüne kadar asil taraftarlarımızla beraber başardık yine beraber başaracağız."

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more